10 czerwca 2024

Spotkanie 07.06.2024r. w Dłużcu

W piątek odwiedziliśmy Koło Gospodyń Wiejskich w Dłużcu. Prelekcja trwała dośc długo ponieważ wynikało to z pojawiających się po drodze najróżniejszych pytań. Mamy nadzieję, że spotkanie było owocne także dla Państwa i wyjaśniło parę pytań, które padły już na koniec prezentacji. Dziękujemy za zaproszenie, pyszny poczęstunek i za wysłuchanie nas.
3 czerwca 2024

Spotkanie 29.05.2024r. w Grabiszycach Średnich

Spotkanie w Grabiszycach Średnich może nie ściągnęło tłumów, bo przed długim weekendem większość z nas była już myślami w innych miejscach, ale z pewnością sprawiło, że spotkaliśmy się z osobami realnie potrzebującymi pomocy lub rady co w swojej problematycznej sytuacji mogą zrobić. Dziękujemy Państwu za zaufanie jaki nas obdarzyliście i zachęcamy do kontaktu jeśli jeszcze w jakiejkolwiek sytuacji będziemy mogli służyć pomocą.
3 czerwca 2024

Spotkanie 29.05.2024r. w Leśnej

W ostatnim dniu przed długim weekendem zaliczyliśmy dwie prezentacje jednego dnia! Pierwsza odbyła się dzięki uprzejmości Klubu Seniora w Leśnej, natomiast druga już w oddalonych nieopodal Grabiszycach Średnich. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za poświęcony nam czas i możliwość opowiedzenia czym zajmuje się nasz punkt informacyjny. Wierzymy, że wszystkie przekazane Państwu informacje będą przydatne w razie potrzeb, jednak mamy nadzieję, że nastąpi to w jak najdalszym terminie.
20 maja 2024

Spotkanie 17.05.2024r. w Lubaniu

W minionym tygodniu mogliśmy przeprowadzić wykład w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lubaniu. Jesteśmy bardzo uradowani z powodu licznej frekwencji bo to oznacza, że mamy możliwość dotrzeć do szerokiego grona osób (nawet niekoniecznie naszych słuchaczy), którzy będą mogli skorzystać z naszej darmowej pomocy. Spotkanie było doskonałą okazją do zmierzenia się z nurtującymi Państwa pytaniami i mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości i skorzystają Państwo z dostępnej pomocy, na przykład przy uzupełnianiu wniosków o dofinansowanie.
14 maja 2024

Spotkanie 13.05.2024r. w Jeżowie Sudeckim

Na początku tygodnia odwiedziliśmy Koło Gospodyń Wiejskich w Jeżowie Sudeckim, gdzie spotkaliśmy się z lokalną społecznością. Głównym celem było zaprezentowanie działalności naszego Punktu Informacyjnego oraz projektów wspierających osoby z niepełnosprawnościami. Omówiliśmy także możliwości uzyskania dofinansowań i mieliśmy okazję porozmawiać z Państwem nt. indywidualnych problemów i pytań. Dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że spotkamy się już niedługo na kolejnym spotkaniu.
7 maja 2024

Spotkanie 27.04.2024r. w Barcinku

W sobotę w Barcinku odbyło się kolejne ze spotkań zatytułowanych jako ,,Obiad z Seniorami'', na które nasz Punkt Informacyjny został również zaproszony. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie Koło Gospodyń Wiejskich ,,Siła Kobiet'' w Barcinku oraz Fundacji Biedronki ,,Danie Wspólnych Chwil''. Było tanecznie, wesoło i mamy nadzieję, że dzięki nam pouczająco :).
25 kwietnia 2024

Spotkanie 25.04.2024r. we Wrocławiu

Odwiedziliśmy Klub Seniora ,,Promyk'' - Międzypokoleniowe Centrum Kultury we Wrocławiu, które ma na celu rozwijać zainteresowani i pasje ucczestników niezależnie od wieku. Serdecznie dziękujemy za obecnośc i wysłuchanie nas, a także za każde zadane pytanie. Mamy nadzieję, że w odpowiednim czasie skorzystają Państwo z naszych rad i naszej wiedzy za pośrednictwem numeru telefonu Punktu Informacyjnego lub skrzynki mailowej. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.
25 kwietnia 2024

Spotkanie 25.04.2024r. w Lwówku Śląskim

W dniu 24 kwietnia 2024 roku odbyło się z powodzeniem spotkanie Punktu Informacyjnego InfoNiepełnosprawni z Radą Seniorów w Lwówku Śląskim. Wydarzenie zgromadziło grono szanownych mieszkańców, którzy z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji dotyczącej ważnych kwestii dla lokalnej społeczności seniorów w zakresie refundacji NFZ, produktów przydatnych przy opiece nad osobą chora lub dofinansowań z PFRONu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom spotkania za aktywny udział oraz zaangażowanie.
24 kwietnia 2024

Spotkanie 24.04.2024r. w Zgorzelcu

W środowe popołudnie (24.04.2024r.) odwiedziliśmy Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Zgorzelcu. Bardzo liczna i pozytywna grupa słuchaczy, której mieliśmy okazję przekazać merytoryczną wiedzę nt. refundacji NFZ i dofinansowań, zwłaszcza w aspekcie lokalnych instytucji. Dziękujemy serdecznie za poświęcenie nam Państwa cennego czasu.
gdpr-image
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają poprawne wyświetlanie jej zawartości oraz korzystanie z dostępnych usług i funkcjonalności.
Skip to content