9 maja 2024

Co zrobić gdy ugryzie Cię żmija?

Pierwszym krokiem jest zachowanie spokoju i jak najszybsze udanie się do placówki medycznej. Ukąszenie może spotkać Ciebie, osobę z Twojego ukąszenia lub zwierzę. Przeczytaj artykuł teraz, żeby w przyszłości wiedzieć, jak rozpoznać żmiję spośród innych węży występujących w Polsce, a także jak uniknąć spotkania z nią.
7 marca 2024

Co potrzeba gdy szukasz łóżka rehabilitacyjnego?

Wybór odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego jest niezwykle ważny dla komfortu i bezpieczeństwa osoby chorej, a także jej opiekuna. Niezależnie od tego, czy jest to długotrwała rehabilitacja po poważnym urazie, czy też wsparcie dla osób starszych z ograniczoną mobilnością, właściwe wybrane łóżko zapewnia komfortowy odpoczynek, ale także pełni istotną rolę w procesie leczenia i rekonwalescencji pacjentów.
23 października 2023

Co zrobić gdy ktoś zemdleje lub zasłabnie?

Zasłabnięcie może, ale nie musi prowadzić do omdlenia, jednak warto wiedzieć jak poradzić sobie w obu sytuacjach, ponieważ mogą dotknąć nas lub naszych najbliższych w najmniej spodziewanych okolicznościach.
gdpr-image
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają poprawne wyświetlanie jej zawartości oraz korzystanie z dostępnych usług i funkcjonalności.
Skip to content