10 czerwca 2024

Spotkanie 07.06.2024r. w Dłużcu

W piątek odwiedziliśmy Koło Gospodyń Wiejskich w Dłużcu. Prelekcja trwała dośc długo ponieważ wynikało to z pojawiających się po drodze najróżniejszych pytań. Mamy nadzieję, że spotkanie było owocne także dla Państwa i wyjaśniło parę pytań, które padły już na koniec prezentacji. Dziękujemy za zaproszenie, pyszny poczęstunek i za wysłuchanie nas.
3 czerwca 2024

Spotkanie 29.05.2024r. w Grabiszycach Średnich

Spotkanie w Grabiszycach Średnich może nie ściągnęło tłumów, bo przed długim weekendem większość z nas była już myślami w innych miejscach, ale z pewnością sprawiło, że spotkaliśmy się z osobami realnie potrzebującymi pomocy lub rady co w swojej problematycznej sytuacji mogą zrobić. Dziękujemy Państwu za zaufanie jaki nas obdarzyliście i zachęcamy do kontaktu jeśli jeszcze w jakiejkolwiek sytuacji będziemy mogli służyć pomocą.
3 czerwca 2024

Spotkanie 29.05.2024r. w Leśnej

W ostatnim dniu przed długim weekendem zaliczyliśmy dwie prezentacje jednego dnia! Pierwsza odbyła się dzięki uprzejmości Klubu Seniora w Leśnej, natomiast druga już w oddalonych nieopodal Grabiszycach Średnich. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za poświęcony nam czas i możliwość opowiedzenia czym zajmuje się nasz punkt informacyjny. Wierzymy, że wszystkie przekazane Państwu informacje będą przydatne w razie potrzeb, jednak mamy nadzieję, że nastąpi to w jak najdalszym terminie.
20 maja 2024

Spotkanie 17.05.2024r. w Lubaniu

W minionym tygodniu mogliśmy przeprowadzić wykład w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lubaniu. Jesteśmy bardzo uradowani z powodu licznej frekwencji bo to oznacza, że mamy możliwość dotrzeć do szerokiego grona osób (nawet niekoniecznie naszych słuchaczy), którzy będą mogli skorzystać z naszej darmowej pomocy. Spotkanie było doskonałą okazją do zmierzenia się z nurtującymi Państwa pytaniami i mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości i skorzystają Państwo z dostępnej pomocy, na przykład przy uzupełnianiu wniosków o dofinansowanie.
14 maja 2024

Spotkanie 13.05.2024r. w Jeżowie Sudeckim

Na początku tygodnia odwiedziliśmy Koło Gospodyń Wiejskich w Jeżowie Sudeckim, gdzie spotkaliśmy się z lokalną społecznością. Głównym celem było zaprezentowanie działalności naszego Punktu Informacyjnego oraz projektów wspierających osoby z niepełnosprawnościami. Omówiliśmy także możliwości uzyskania dofinansowań i mieliśmy okazję porozmawiać z Państwem nt. indywidualnych problemów i pytań. Dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że spotkamy się już niedługo na kolejnym spotkaniu.
7 maja 2024

Spotkanie 27.04.2024r. w Barcinku

W sobotę w Barcinku odbyło się kolejne ze spotkań zatytułowanych jako ,,Obiad z Seniorami'', na które nasz Punkt Informacyjny został również zaproszony. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie Koło Gospodyń Wiejskich ,,Siła Kobiet'' w Barcinku oraz Fundacji Biedronki ,,Danie Wspólnych Chwil''. Było tanecznie, wesoło i mamy nadzieję, że dzięki nam pouczająco :).
25 kwietnia 2024

Spotkanie 25.04.2024r. we Wrocławiu

Odwiedziliśmy Klub Seniora ,,Promyk'' - Międzypokoleniowe Centrum Kultury we Wrocławiu, które ma na celu rozwijać zainteresowani i pasje ucczestników niezależnie od wieku. Serdecznie dziękujemy za obecnośc i wysłuchanie nas, a także za każde zadane pytanie. Mamy nadzieję, że w odpowiednim czasie skorzystają Państwo z naszych rad i naszej wiedzy za pośrednictwem numeru telefonu Punktu Informacyjnego lub skrzynki mailowej. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony na Facebooku.
25 kwietnia 2024

Spotkanie 25.04.2024r. w Lwówku Śląskim

W dniu 24 kwietnia 2024 roku odbyło się z powodzeniem spotkanie Punktu Informacyjnego InfoNiepełnosprawni z Radą Seniorów w Lwówku Śląskim. Wydarzenie zgromadziło grono szanownych mieszkańców, którzy z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji dotyczącej ważnych kwestii dla lokalnej społeczności seniorów w zakresie refundacji NFZ, produktów przydatnych przy opiece nad osobą chora lub dofinansowań z PFRONu. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom spotkania za aktywny udział oraz zaangażowanie.
24 kwietnia 2024

Spotkanie 24.04.2024r. w Zgorzelcu

W środowe popołudnie (24.04.2024r.) odwiedziliśmy Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w Zgorzelcu. Bardzo liczna i pozytywna grupa słuchaczy, której mieliśmy okazję przekazać merytoryczną wiedzę nt. refundacji NFZ i dofinansowań, zwłaszcza w aspekcie lokalnych instytucji. Dziękujemy serdecznie za poświęcenie nam Państwa cennego czasu.
16 kwietnia 2024

Spotkanie 15.04.2024r. w Olszynie

Dziękujemy za okazję spotkania się z Państwem w Olszynie. Chcielibyśmy okazać wdzięczność Pani Katarzynie Grzelak oraz Panu Łukaszowi Lisiowskiemu za zorganizowanie tego spotkania oraz wprowadzenia nas w lokalną społeczność. Zachęcamy do kontaktu pod numerem widocznym na ulotkach lub kontaktowania się z nami drogą mailową.
16 kwietnia 2024

Spotkanie 15.04.2024r. w Lubaniu

Poniedziałek rozpoczęliśmy z  przytupem i aż DWIEMA prezentacjami jednego dnia! Dziękujemy Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów za wysłuchanie nas i tego co mieliśmy Państwu do przekazania, a także za zadawanie pytań, które zawsze urozmaicają nasze prezentacje.
10 kwietnia 2024

Spotkanie 09.04.2024r. w Lwówku Śląskim

W poniedziałek odwiedziliśmy oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lwówku Śląskim. Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za udział w spotkaniu, na którym przedstawiliśmy nasz Punkt Informacyjny InfoNiepełnosprawni. Cieszymy się, że przybyli Państwo i skorzystali z możliwości poszerzenia swojej wiedzy na temat refundacji NFZ i dofinansowań.
5 kwietnia 2024

Spotkanie 04.04.2024r. we Wrocławiu

W czwartek 04.04.2024r. odbyło się spotkanie w Klubie Seniora " Na Blacharskiej" we Wrocławiu, zorganizowane dzięki uprzejmości Rady Osiedla Grabiszyn - Grabiszynek. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wysłuchanie tego co mamy Państwu do przekazania w temacie refundacji, dofinansowań czy ciekawostek produktowych, a także za dyskusje, które w związku z tym się wywiązały.
21 marca 2024

Spotkanie 20.03.2024r. w Lubaniu

Nasza prezentacja dla członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lubaniu zdecydowanie należy do tych udanych. Państwa aktywność i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko wyjątkowe, ale także niezwykle pouczające. Dziękujemy!
19 marca 2024

Spotkanie 18.03.2024r. w Zawidowie

Na poniedziałkowym spotkaniu naszymi słuchaczami byli członkowie Stowarzyszenia Miłośników Zawidowa, którym chcielibyśmy podziękować za tak aktywny udział i wiele wnoszących pytań. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Państwa wątpliwości w tematyce opieki nad osobami chorymi i starszymi oraz refundacji NFZ czy dofinansowań.
15 marca 2024

Spotkanie 14.03.2024r. we Wrocławiu

Spotkanie w Ośrodku Działań Społeczno-Kulturalnych „PIAST” we Wrocławiu. Zdecydowanie udane i bardzo merytoryczne. Dziękujemy za obecność oraz aktywny udział i zadawane pytania, oczywiście wszystkie ważne i potrzebne. Zachęcamy do dzwonienia pod numer widoczny na ulotce.
1 marca 2024

Spotkanie 28.02.2024r. w Mysłakowicach

Spotkanie zdecydowanie zaliczone do udanych, duża frekwencja i aktywny udział na każdym etapie, gdy mieliśmy coś do powiedzenia. Dziękujemy pięknie za pojawienie się na prezentacji i tak ciepłe przyjęcie nas. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie z Państwem, a także, że w tych najtrudniejszych momentach przypomną sobie Państwo o naszym Punkcie Informacyjnym InfoNiepełnosprawni.
28 lutego 2024

Spotkanie 27.02.2024r. w Świeradowie-Zdroju

We wtorek 27 lutego odwiedziliśmy widokowy Świeradów-Zdrój i Izerskie Stowarzyszenie ,,Aktywni Razem''. Poza tym, że mogliśmy zobaczyć niezwykłe umiejętności artystyczne Pań, opowiedzieliśmy o refundacji NFZ i dofinansowań z instytucji, które nie działają na prawach powiatu. To było bardzo pouczające i potrzebne spotkanie. Dziękujemy!
23 lutego 2024

Spotkanie 21.02.2024r. w Kowarach

W środę mieliśmy okazję odwiedzić Edukacyjny Klub Seniora w Kowarach. Dziękujemy wszystkim za udział w prelekcji na temat refundacji NFZ oraz dostępnych dofinansowań z innych instytucji. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tak dużą frekwencją!
23 lutego 2024

Spotkanie 20.02.2024r. w Jeleniej Górze

We wtorek 20.02.2024r. w Książnicy Karkonoskiej odbyło się spotkanie z seniorami z Dziennego Domu Seniora+ w Jeleniej Górze oraz z osobami zainteresowanymi tą tematyką, które mogły dowiedzieć się o wydarzeniu dzięki plakatom. Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i za zadawanie pytań, uwielbiamy takie urozmaicenie naszych prezentacji :).
2 lutego 2024

Spotkanie 29.01.2024r. we Wrocławiu

W poniedziałek odbyło się spotkanie we wrocławskim Klubie Seniora "Nazaret". Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Państwu za udział w tym wydarzeniu i bardzo cieszymy się, że tak licznie przybyli Państwo na spotkanie i skorzystali z możliwości poszerzenia swojej wiedzy. Mamy nadzieję że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości i wyczerpaliśmy doszczętnie omawiane tematy.
26 stycznia 2024

Spotkanie 23.01.2024r. we Wrocławiu

We wtorek 23.01.2024r. odbyło się spotkanie we Wrocławskim Centrum Seniora. W bardzo przyjemnej atmosferze mogliśmy opowiedzieć Państwu o zmianach jakie przyniósł nam nowy rok w obowiązującej refundacji NFZ oraz dlaczego właśnie teraz warto składać wnioski o dofinansowanie.
22 stycznia 2024

Spotkanie 19.01.2024r. w Szklarskiej Porębie

W piątek 19.01.2024r. odbyło się spotkanie w Szklarskiej Porębie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Od samego początku pojawiało się dużo pytań, a nasi Słuchacze wykazywali zainteresowanie przekazywanymi informacjami. Z wielką przyjemnością spędziliśmy z Państwem ten czas, mamy nadzieję, że nasi Słuchacze również. Dziękujemy!
15 stycznia 2024

Spotkanie 12.01.2024r. w Jeleniej Górze

Wykład dla słuchaczy Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w dniu 12.01.2024r. to pierwsze takie spotkanie w nowym roku. Przedstawienie naszej działalności dla tak aktywnej grupy było czystą przyjemnością! Mamy nadzieję, że przekazana Państwu wiedza przyda się w codziennym życiu i pomoże także Państwa najbliższeu otoczeniu.
14 grudnia 2023

Spotkanie 08.12.2024r. w Jeleniej Górze

Nasz punkt informacyjny miał okazję być gościem na spotkaniu Rady Seniorów w Jeleniej Górze. Dziękujemy za możliwość przedstawienia naszej działalności i mamy nadzieję, że dowie się o nas więcej osób potrzebujący pomocy.
4 grudnia 2023

Spotkanie 04.12.2023r. we Wrocławiu

Dzisiaj mieliśmy możliwość odwiedzić Dzienny Dom Pomocy „Na Ciepłej” we Wrocławiu. Jak sama nazwa nasuwa, na ul.Ciepłej musi być ciepło i tak też zostałyśmy powitane.
24 listopada 2023

Spotkanie 14.11.2023r. we Wrocławiu

Po długim weekendzie spotykamy się we Wrocławiu i spotykamy się z niezwykle miłym towarzystwem Pań z Wrocławskiego Centrum Seniora. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i aktywny udział w spotkaniu.
9 listopada 2023

Spotkanie 08.11.2023r. w Brzegu Opolskim

Spotkanie dotyczące pomocy w doborze odpowiednich produktów medycznych i sprzętu rehabilitacyjnego, uzyskaniu refundacji oraz dofinansowania dla seniorów, osób niepełnosprawnych oraz rodzin i opiekunów tych grup z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie!
8 listopada 2023

Spotkanie 27.10.2023r. we Wrocławiu

Pod koniec października jesteśmy gośćmi w Klubie Seniora ,,Magnolia'' we Wrocławiu''. Pomimo jesiennej aury aktywność była rozkwitająca!
23 października 2023

Spotkanie 18.10.2023r. w Jeleniej Górze

Za nami kolejne spotkanie informujące o refundacji NFZ oraz możliwych dofinansowaniach produktów medycznych. Tym razem byliśmy gośćmi w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków w Jeleniej Górze.
25 września 2023

Spotkanie 23.09.2023r. w Brzegu Opolskim

Byliśmy gośćmi na szkoleniu przyszłych opiekunek osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za duże zaangażowanie! Mamy nadzieję, że w razie potrzeby będziecie Państwo o nas pamiętali :).
25 września 2023

Spotkanie 08.09.2023r. w Sobieszowie

Za nami pierwsze z cyklu spotkań jakie będziemy organizować. Dziękujemy Państwu za tak ciepłe przyjęcie. Mamy nadzieję, że w razie potrzeby będziecie Państwo o nas pamiętali :).